.

.

Затворање На Чипка 4х4 HD Човечка Коса Затворање На Длабоки Бранови Од 12 Инчи Претходно Откинато Со Дел Без Бебешка Коса Транспарентно Затворање На Чипка Необработе?

Затворање На Чипка 4х4 HD Човечка Коса Затворање На Длабоки Бранови Од 12 Инчи Претходно Откинато Со Дел Без Бебешка Коса Транспарентно

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Материјал за Затворање на длабоки Бранови : Затворање На Чипка 4х4 Човечка Коса, 100% Необработено Бразилско Затворање На Девствена Коса Со Длабоки Бранови, може да биде Обоена, Обоена, Избелена, Исправена, Виткана, Стилизирана како Своја Коса 4х4 ХД Чипка Затворање Квалитет : 10а Човечка Коса Длабоко Бран Чипка Затворање Слободен Дел, Претходно Откинати Природна Линија На Коса Со Бебешка Коса, Целосна И Густа, Свиленкаста Мека и Здрава, Без Пролевање, Без Заплеткување, Без Мирис. Функција за транспарентно Затворање : ДЛАБОКО БРАН HD Транспарентно Затворање На Чипка, Изветвени Мали Јазли, Совпаѓање со Сите Кожи и Лесен За Правење Среден Или Страничен Дел Како Што Сакате, Удобен и Дише за Носење. Детали за претходно Откинато Затворање : 1б Природно Затворање На Длабоки Бранови На Црна Човечка Коса, 12-20 Инчи На Залиха, 35g-50g/затворање, 150% Густина, 4x4 Слободен Дел Швајцарско Затворање НА ЧИПКА HD Со Бебешка Коса, Мека и Издржлива. Затворање На Човечка Коса Погодно За Многу Прилики : За Забава, Дневни Стилови, Патување Со Пријателите, Церемонија На Дипломирање, Шопинг И Свадба. Може Да Се Користи Долго Време И Постојано И Ви Носи Поголема Самодоверба И Шарм. Уживајте Во Среќното Искуство На Fdx Бразилската Човечка Коса Длабоко Бран Чипка Затворање. Со Бебешка Коса Наоколу. Претходно Извадена Природна Линија На Косата. Рачна Швајцарска Чипка. Една Насока Кутикула. Нема Хемикалии или мириси. Заплеткајте Или Фрлајте Бесплатно. Здрави И Отскокнување Кадрици. Дебели од врвот До Крај. Нема сива коса или Разделување. Лесно одржување. А1 : Да, може да се обои, но препорачуваме да обоите потемна боја и многу предлагаме вашата фиока за коса професионално да ја обои косата. А2 : тоа зависи од вашето одржување. Нормално, тоа може да трае 6-12 месеци. Треба да ја третирате како своја коса и да внимавате многу добро, за да може да трае подолго време. А3 : Прстите прво се вкрстуваат за да се отплеткаат краевите, а потоа телото до краевите. Не користете четка и не ја влечете косата силно. Испрскајте со регенератор за да биде мек и мазен секој ден. Не ја мијте косата со шампон, ова ќе предизвика сувост. Шампон 1-2 пати месечно. Ако вашата коса се чувствува тешка или мрсна, користете шампон за разјаснување. Пред спиење, завиткајте, плетенка, плетенка, игла навивам или ролери поставете ја косата и користете сатенска/свилена капа или шамија. Не чешлајте или четкајте екстензии кога се влажни, бидејќи тоа ќе ги откине влакната и ќе доведе до пократок живот за нив.

Параметри на производот

Слична стока