.

.

ABOOFAN 2pcs Свети Патрикс Ден Мини Врвот Шапка Коса Клип Leprechaun Капи Шноли Коса Барети Свети Патрикс Ден Додатоци

ABOOFAN 2pcs Свети Патрикс Ден Мини Врвот Шапка Коса Клип Leprechaun Капи Шноли Коса Барети Свети Патрикс Ден Додатоци

DEN 500.80

Пристапност
Залиха

Изработени се од врвен материјал, издржлив и безбеден, уникатен Стил На Денот На Свети Патрик е кул и елегантен Спарете го со сопствени додатоци за зелена боја и детелина. Исто така, обидете се да додадете своја перика, брада или трегери. Не само поради тоа што е леприкон На Денот На Свети Патрик! Исто така е одлично за врвна капа, Шапка За Танцување На Денот На Свети Патрик и многу повеќе. Смешна и модна фиба За Денот На Свети Патрик, одлична за забави, училишни претстави, Денот На Свети Патрик. Овој Дизајн на Шапка за денот На Свети Патрик декор за фиба, елегантни и убави занаетчиски додатоци за декор за забави На денот На Свети Патрик.

Параметри на производот

Слична стока