.

.

Професионалци за засилување за зајакнување на климатик, инфузија со мед, 12,6 мл

Професионалци за засилување за зајакнување на климатик, инфузија со мед, 12,6 мл

DEN 111.84

Пристапност
Залиха

10x посилна коса во само една употреба, кога шампон и балсам се користат заедно (наспроти шампон за климатизација) Системот за шампон и балсам ја штити косата од оштетување. Богат, долготраен мирис. Нанесена со чист мед. Системот на шампон и балсам ја обвиткува секоја влакно за коса во заштитен слој, враќајќи ја нејзината јачина. Suave Professionals Money Infusion Collectening Clashermater е убава мешавина нанесена со чист мед што работи како систем со шампон за да помогне во заштитата на вашата коса од оштетување што може да ја направи вашата коса да изгледа слаба или досадна. Нашите богати мешавини ја завиткаат секоја влакно за коса во заштитен слој, обновувајќи ја својата сила за сјајна и здрава коса. Шампон за зајакнување на инфузија со мед обезбедува 10 пати посилна коса во само една употреба (систем за шампон и балсам наспроти шампон што не се условува). Исто така, има богат, долготраен мирис на слатки мед белешки што ќе ги забележите под туш и во текот на денот. За силна, сјајна и здрав изглед на косата, користете заедно со мембон за зајакнување на мед и инфузија со мед 10in1 крем за кондиционирање. Оваа линија на производи е идеална за луѓе со нормална до слаба коса.

Параметри на производот

Слична стока