.

.

Снопови - 2 Предмети: Јангзе Жица Коса Екстензии Човечка Коса 16 инчен Клип Во Коса Екстензии Вистинска Човечка Коса 16 инчен Омбре Црна До Сребрена

Снопови - 2 Предмети: Јангзе Жица Коса Екстензии Човечка Коса 16 инчен Клип Во Коса Екстензии Вистинска Човечка Коса 16 инчен

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

①Екстензии За Човечка Коса Реми За Реми Се направени од човечка коса реми, која може да остане ултра мека, сјајна, свиленкаста и без заплеткување Тоа Е причината зошто продолжувањето на косата Јангсе е толку природно и поудобно. ●Невидливи Проѕирни Жици И Фиксни Клипови Quongsee rish extensions може совршено да се вклопи со вашата коса со прилагодливата невидлива проѕирна жица и клиповите на ткаенината од тантела, двојно фиксирани, постабилни. Линијата за замена на риби и клипови се вклучени во пакетот. ●Чипкан Плетенката Од 10 инчи е најсоодветното растојание за мнозинството, може да спречи триење на ушите од ткаенината. Пет места за тока за исполнување на различни прилагодливи ширини. ●Должина и Тежина ● 12 "-18" : 80гр, 20" : 100гр. жица коса екстензии вистинската човечка коса е супер лесна за нанесување и отстранување, без греење, без шиење и без лепило.

Параметри на производот

Слична стока