.

.

Четка за коса со перница од Vipsk, пластична шарена Божиќна храна, соодветна добра масажа и анти статична четка за коса за коса за сува и влажна коса, густа, кадрава или

Четка за коса со перница од Vipsk, пластична шарена Божиќна храна, соодветна добра масажа и анти статична четка за коса за коса за сува

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; Специјални најлонски заби со мазен чешел, ефективни точки за масажа, анти-статични; Кадравата коса не е лесна за јазол. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или исправена. Одлично за екстензии на коса и перики. GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени. Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; Специјални најлонски заби со мазен чешел, ефективни точки за масажа, анти-статични; Кадравата коса не е лесна за јазол. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или исправена. Одлично за екстензии на коса и перики. VIPK VIPK се стреми да ги обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите. Нашата крајна мешавина на најубав материјал и супериорна занаетчиство обезбедува елеганција и ви нуди уникатно искуство.

Параметри на производот

Слична стока