.

.

Кој во продавница за машки графички кошули со кратки ракави со кратки ракави на хавајски графити кошули

Кој во продавница за машки графички кошули со кратки ракави со кратки ракави на хавајски графити кошули

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на копчињата. 【Летно суштинско значење】 На маж му треба избор на кошули со кратки ракави надолу кога летната сезона се тркала наоколу. Овие шарени кошули на плажа за мажи ја исполнуваат потребата за светла, дефинитивно-не суптилна кошула. Квалитетот на финишот е добар за да можете да го носите ова во голем број поставки и да знаете дека ќе изгледате добро. 【Материјал】 Материјалот на оваа графичка кошула се прави 95% полиестер и 5% спандекс, така што не може да се намали, и добро е направен и многу удобно да се носи. Ткаенината е убаво изненадување бидејќи се мие на убаво меко чувство без да изгледа невешто. 【Класичен дизајн】 Кошулата Алоха има широко распространета јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб на градите што е завет за да се одржат мали предмети, тропските редовни кошули за вклопување се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од стил. 【Прилики】 Нашите летни кошули на нашето летно копче се совршени за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневно носење и сл. И стилските летни тропски цветни кошули би можеле да бидат совршен подарок за вашиот син, момче, сопруг, итн. Бидејќи оваа кошула е толку привлечна и има одличен стил. Care Care Care】 Овие кошули со кратки ракави на Хавајските кошули се машини што се перат, тие нема да избледат или да се намалуваат, секогаш одржуваат светли и разнобојни.

Параметри на производот

Brand:
WHO IN SHOP
Слична стока