.

.

Тинквел Машки Кратки Ракави Поло Маици Редовни-Се Вклопуваат Секојдневен Пике Бизнис&засилувач;Голф Поло Маици За Мажи

Тинквел Машки Кратки Ракави Поло Маици Редовни-Се Вклопуваат Секојдневен Пике Бизнис&засилувач;Голф Поло Маици За Мажи

DEN 351.84

Пристапност
Залиха

Мешана Ткаенина Затворање на копчето. Машинско Перење, не повеќе од 40 °C. [Удобен Материјал] Изработен од 80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс, оваа машка поло кошула е различна од 100% памук, но повеќе суво вклопување, што ги прави совршени за вашите жешки летни денови. [Совршено За Вклопување] нашите поло маици одговараат на повеќето типови на тело, ви предлагаме да нарачате една или две големини нагоре ако имате силни мускули или голем стомак. Ве молиме прочитајте ја табелата со големини од слики. (не големината на сад). [Класичен Дизајн] плакета Со Три копчиња и две копчиња на врвот на јаката избегнуваат без брчки. Карираната крпеница го истакнува уникатниот дизајн на поло кошулата. [Лојален Придружник] Едноставен дизајн, но одговара на сѐ. Оваа машка кошула може да се земе со фармерки, спортски шорцеви, панталони или со некоја секојдневна облека. И може да биде костум за секоја пригода : дома, работа, состаноци, спорт, патување и така натаму. Класичен За Мажи : Земајќи го овој краток ракав поло, уживајќи во вашиот живот со мода и удобен стил. Покажувајќи го врвниот стил и практичност, Поло Кошулата тинквел е една од нашите разноврсни облеки, изработена е со 100% полиестер што е повеќе дише и поудобно, давајќи ви одлично искуство во жешкото лето.

Параметри на производот

Слична стока