.

.

Сакам жешки татковци срце везена тато капа, оценка за оценка, смешна капа

Сакам жешки татковци срце везена тато капа, оценка за оценка, смешна капа

DEN 479.20

Пристапност
Залиха

100% памук Затворање на тока. Јупоонг 6245см - Неструктурирана класична тато Кап. Капите за тато не се само за татковците. Овој има низок профил со прилагодлива лента и криви визир. 100% Chino памук Twill Twill Green Camo боја е 35% Chino памук Twill, 65% полиестер неструктурирана, 6-панел, низок профил 6 везени очни капаци 3 ⅛ ”(7,6 см), прилагодлива лента со антички токлен производ, изваден од Виетнам или Бангладеш .

Параметри на производот

Слична стока