.

.

СОЛИ Хакс Машка Фигура Графички Печатење Краток Ракав Копче Надолу Кошула Врвот

СОЛИ Хакс Машка Фигура Графички Печатење Краток Ракав Копче Надолу Кошула Врвот

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

100% Полиестер Затворање на копчето. Машинско Перење. Обични летни фигури графички кошули. Ткаенина : Ткаенината нема истегнување, мека и удобна. Карактеристики : Јака, краток ракав, слика, копче напред, модерен. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии (не). Соодветни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, работа, секојдневен живот и заминување, лесен за спарување со фармерки, панталони итн. Табела со големина : Мала : Рамо : 18,2", Биста : 41,3", Должина : 28", Должина На Ракавот : 7,6", Должина На Бицепс : 15,9", Манжетна : 14,7", / Средно : Рамо : 18,8", Биста : 42,9", Должина : 28,7", Должина На Ракавот : 7,8", Должина На Бицепс : 16,4", Манжетна : 15,2", / Голема : рамо : 19.9", Должина : 29.5", Должина На Ракавот : 8.1", Должина На Бицепс : 16.9", Манжетна : 15.7", / Х-Голем : Рамо : 20.

Параметри на производот

Слична стока