.

.

СЕВЕРНО Лице Машки Кањонлендс Худи, Порцелан Зелена Хедер, Х-Голем

СЕВЕРНО Лице Машки Кањонлендс Худи, Порцелан Зелена Хедер, Х-Голем

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Затворање на патент. АВАНТУРА ПОДГОТВЕНА. Машкиот Кањонлендс худи има мазно руно со тежина од 200, кое може да се истегне и 96% да се рециклира. Со прикачена хауба и раглански ракави за мобилност, ова е разноврсен слој што ќе го достигнете цела година. ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА. Направен од премиум рециклиран полиестер, овој мек, но издржлив дуксер обезбедува пријатна удобност за ноќи околу камперскиот оган. Лесен за носење и грижа, ќе ви се допадне изгледот и чувството без напор каде и да одите. СТАНДАРДНО ВКЛОПУВАЊЕ. Со ласкава форма и голема подвижност, оваа качулка е совршена за лесно носење или слоевитост. Без разлика дали за секојдневен изглед во градот или активни денови во пустината, ќе доживеете слобода на движење низ рамената и градите. НАДВОРЕШНА РАЗНОВИДНОСТ. Никогаш Не Престанувајте Да Истражувате со функционални карактеристики кои ви помагаат да одите понатаму-дводелната хауба со кабел за влечење обезбедува дополнителна покриеност и заштита од лоши временски услови додека предните џебови од кенгур ги одржуваат рацете топли во студените денови.

Параметри на производот

Слична стока