.

.

Колумбија Машка средна тежина Половина патент Омни топлина Топ црна кошула

Колумбија Машка средна тежина Половина патент Омни топлина Топ црна кошула

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

86% полиестер, 14% еластан Затворање на патент. Полиестер/еластан. Омни-Вик технологија : Напредно испарување; Ве одржува суво и удобно. Технологијата на рефлексивна технологија на омни-топлина ја рефлектира топлината што ја создава вашето тело. Колумбија Менс со средна тежина Омни топлина Половина поштенска база на блуза.

Параметри на производот

Слична стока