.

.

2 Пакети Прилагодливи Париз Ајфеловата Кула Со Велосипед Роуз Работно Капаче Со Копче, Торбичка За Опашка, Лента За Пот За Жени, Една Големина

2 Пакети Прилагодливи Париз Ајфеловата Кула Со Велосипед Роуз Работно Капаче Со Копче, Торбичка За Опашка, Лента За Пот За Жени, Една

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

100% Полиестер Затворање на врвка. Лента За Дишење : Капачето за Чистење е изработено од полиестер, дише, лесен, пријателски за кожата и брзо се суши. Внатрешноста на положбата на границата на капа е дизајнирана од памучна крпа што апсорбира пот, што ве прави удобни за целодневно носење и го одржува челото суво. Прилагодлива Капа За Вратоврска : Овие буфантни капи доаѓаат со прилагодлив дизајн на ременот и вратоврската, што е погодно за да ја прилагодите големината на ова хируршко капаче . Една просечна големина достапна за главата на повеќето луѓе. Без разлика на долгата коса или кратката коса, оваа буфантна капа може целосно да ја покрие. Шапка за копчиња : Нашата шапка за чистење со копчиња за заштита на ушите од носење маска. Можете да ги ставите ремените за маски околу копчињата наместо ушите, тоа е поудобен начин за носење маска за лице, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или сите други кои треба да носат маска долго време. Широко Користено Работно Капаче - овие работни капачиња со копчиња се многу стилски и привлечни за медицинска работа, чистење куќа, спа убавина, теретана, готвач, нега на лице, капа за спиење,готвење и друга работа. Прилагодливото работно капаче го прави вашиот живот попогоден. Работни Капачиња за повеќекратна употреба : достапно Е Рачно перење или машинско перење. Медицинска сестра шапка нема да исчезнат и да се намалат по неколку пати миење. 2 пакет вклучени. Лента За Дишење : Капачето за Чистење е изработено од полиестер, дише, лесен, пријателски за кожата и брзо се суши. Внатрешноста на положбата на границата на капа е дизајнирана од памучна крпа што апсорбира пот, што ве прави удобни за целодневно носење и го одржува челото суво. Прилагодлива Капа За Вратоврска : Овие буфантни капи доаѓаат со прилагодлив дизајн на ременот и вратоврската, што е погодно за да ја прилагодите големината на ова хируршко капаче .

Параметри на производот

Слична стока