.

.

Летна песна од лант Стерлинг Сребрена маслинка лажица прободена 5 3/4

Летна песна од лант Стерлинг Сребрена маслинка лажица прободена 5 3/4

DEN 630.40

Пристапност
Залиха

Производител : Лунт Состав : Стерлинг сребро. Возраст : После 1940 година. Тип : маслиново лажица. Производител : Лунт. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : После 1940 година. Тип : маслиново лажица. Летна песна од Luntsterling Silver Olive Spoon прободена обичај направена 5 3/4; Во шемата летна песна од Лунт. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Што е направено; Парче? Обичните изработени парчиња се направени од оригинално парче во вашата шема што не се поинаку достапни или тешко да се најдат на пазарот, особено во прекинати обрасци. Парчето е рачно завршено од високо квалификуван прилики во САД. Сите нарачки се направени по нарачка и обично се испраќаат во рок од 5-7 работни дена. Сега, кога многу стерлинг модели се прекинати, обичајните парчиња станаа главен дел во индустријата за сребро и широко се нудат од дилерите на мејнстрим Стерлинг со прибор.

Параметри на производот

Слична стока