.

.

НАКОКО Без Влечење Прицврстувач За Миленичиња Прилагодлив Ремен За Елек За Кучиња со 2 Клипови За Поводник Надворешна Рефлектирачка Рачка За Лесна Контрола Мека П?

НАКОКО Без Влечење Прицврстувач За Миленичиња Прилагодлив Ремен За Елек За Кучиња со 2 Клипови За Поводник Надворешна Рефлектирачка

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

Топол Класичен Џемпер Сладок Нов Џемпер. Паметно Здолниште И Фустани. Други Додатоци За Кучиња. Мало Куче Темперамент : вратот : 17.6 "(45-60см), Градите : 17.Препорачани Раси : , Корги, Чивава, Териер, итн. Материјал : Мека Воздушна Мрежа За Мали средни големи кучиња се изработени од висококвалитетен мрежен материјал што дише, кој е удобен, лесен и издржлив. Дизајн : ременот за миленичиња без влечење е дизајниран со брава отпорна на експлозија, што е лесно да се прилагоди големината, лесен за носење и лесен за полетување. Полиестерска рачка и дизајн на ленти што емитуваат светлина, брзо ја запираат експлозијата одблизу, патуваат ноќе, ги штитат миленичињата. Рефлектирачки и Безбеден : Дизајниран Со рефлектирачки ленти, што го прави видлив во услови на ноќ и слаба осветленост и може да ве заштити вас и вашите кучиња при ноќно одење. Сцена : погоден е за сите сезони, дење и ноќе и е совршен за одење, трчање и сите активности на отворено. Мало Куче Темперамент : вратот : 17.6 "(45-60см), Градите : 17.Препорачани Раси : , Корги, Чивава, Териер, итн. Материјал : Мека Воздушна Мрежа За Мали средни големи кучиња се изработени од висококвалитетен мрежен материјал што дише, кој е удобен, лесен и издржлив. Дизајн : ременот за миленичиња без влечење е дизајниран со брава отпорна на експлозија, што е лесно да се прилагоди големината, лесен за носење и лесен за полетување. Полиестерска рачка и дизајн на ленти што емитуваат светлина, брзо ја запираат експлозијата одблизу, патуваат ноќе, ги штитат миленичињата.

Параметри на производот

Слична стока