.

.

Ступел Индустрии Високо Куче Чудно Носење Облека Блејзер Очила За Сонце, Дизајн На Дајан Нојкирх

Ступел Индустрии Високо Куче Чудно Носење Облека Блејзер Очила За Сонце, Дизајн На Дајан Нојкирх

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Димензии : 13 х 0,5 х 19 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Произведено во САД. Уметничкото дело Се Однесува На : Личност; Човек; Пес; Куче; Милениче; Кучешки; Цицач; Животно; Облека; Облека; Очила За Сонце; Додатоци; Додаток; Блејзер; Јакна; Палто; Вратоврска; Бигл; Очила; Вратоврска; Муцка; Високо КУЧЕ Дајан Нојкинч. Дизајн На Дајан Нојкирх. Димензии : 13 х 0,5 х 19 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Произведено во САД. Уметничкото дело Се Однесува На : Личност; Човек; Пес; Куче; Милениче; Кучешки; Цицач; Животно; Облека; Облека; Очила За Сонце; Додатоци; Додаток; Блејзер; Јакна; Палто; Вратоврска; Бигл; Очила; Вратоврска; Муцка; Високо КУЧЕ Дајан Нојкинч. Дизајн На Дајан Нојкирх.

Параметри на производот

Слична стока