.

.

Масажа Мека Четка Куче Мачки, Миленичиња Масажа Четка Меур Четка, Бела Сина

Масажа Мека Четка Куче Мачки, Миленичиња Масажа Четка Меур Четка, Бела Сина

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Бања за миленичиња и четка за масажа, три вида на функција : Бања + Масажа +Отстранете ја лебдечката коса Љубовна бања, добра кожа, удобна масажа, редовна масажа може да ја направат кожата на домашно милениче здрава коса подобар раст. Материјал погоден за кожата, нега на багер, мека глава на четка, висококвалитетен материјал ABS+TPR+PP. Рачката е изработена од ЈП материјал со дизајн против лизгање, што го олеснува држењето. влажна и сува двојна употреба, Сува масажа, Влажно чистење. Додадете течност во голем волумен и избегнувајте проблеми со постојано додавање емулзија. Бања Масажа Четка Миленичиња Четка Масажа Алатка За Долга Или Кратка Коса МИЛЕНИЧИЊА ГОГС МАЧКИ Мека Силиконски Чистење Шампон Четка.

Параметри на производот

Слична стока