.

.

Mirage Pet Products 58-02 XXXLBPK розов Абердогиг Велика Британија ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК СВЕТСКИ, 3x-голем

Mirage Pet Products 58-02 XXXLBPK розов Абердогиг Велика Британија ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК СВЕТСКИ, 3x-голем

DEN 127.84

Пристапност
Залиха

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 58-02 XXXLBPK. Поли/памучна мешавина за максимална удобност и издржливост. Димензии на пакетот на артикалот : 1,0 "L x 1. Земја на потекло : Соединетите Држави. Модел Број : 58-02 xxxlbpk. Поли/памучна мешавина за максимална удобност и издржливост. Димензии на пакетот на артикалот : 1. Рачно изработено во САД, овие фустани прават секое куче девојче да изгледа најдобро! Големината на Mirage работи малку мала, не заборавајте да ја проверите табелата за големина и мерката за да обезбедите соодветно вклопување! Сите фустани во Мираж имаат мешавина од поли/памук за да обезбедат максимална удобност, врвно вклопување и издржливост.

Параметри на производот

Слична стока