.

.

ПОПЕТПОП Коњ сунѓер, 5 парчиња Коњ Чешлање Комплет Коњ Чешлање Чистач Чистач Коњ Чешлање Алатки Масажер Коњ Нега Сунѓер Чистење Чистач Перење Сунѓер Влошки За Коњ Ч

ПОПЕТПОП Коњ сунѓер, 5 парчиња Коњ Чешлање Комплет Коњ Чешлање Чистач Чистач Коњ Чешлање Алатки Масажер Коњ Нега Сунѓер Чистење Чистач

DEN 135.84

Пристапност
Залиха

Овој сунѓер за нега на коњи е корисен за отстранување и, или остатоци од телото на вашите коњи Четка за Чешлање коњи, Изработена од Сунѓер, добро чувство на раката, заштедете напор за време на процесот на чистење. Можете лесно да го користите. Комплет за Чешлање коњи, Исто Така Може како алатка за масажа која ќе помогне да се зголеми циркулацијата на крвта кај коњите до одреден степен. Алатки за Чешлање коњи, Големина : 12,50Х6, 50Х3, 50см; Погодно за држење на раката и нема да изврши притисок врз зглобот за време на употребата. Во пакувањето има 5 парчиња сунѓери за чешлање коњи, кои се доволни за секојдневна употреба и замена на вашите коњи, идеални за чистење, перење, капење на вашите коњи. Опис Сетот За Чешлање коњи е идеална алатка за чистење на трагите од пот по секојдневно возење, одржувајте го вашиот сакан коњ чист и ладен. Изработен од квалитетен материјал за сунѓер, кој е мек и удобен за држење, не ја повредувајте и кожата на вашиот коњ.

Параметри на производот

Слична стока