.

.

Јакна за мажи, есен и зима на отворено ветерно ветерно спортови со качулка, тактички трендовски мека надворешна облека

Јакна за мажи, есен и зима на отворено ветерно ветерно спортови со качулка, тактички трендовски мека надворешна облека

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Јакни за ветерници за мажи 2022 Земи за зимско одобрение Ограничено време на дозвола : Божиќни подароци за мажи, купувајте 4 или повеќе квалификациски артикли понудени од емитоз и добијте 1 од нив бесплатно. Испорака - Стандарден превоз : 8-17 дена. Во рок од 48 часа испорака. Затворање на патент. Само миење на рацете. Кул дуксери : Овие кул дуксери се дизајнирани специјално за секој човек кој сака да додаде малку стил во неговата гардероба. Со уникатен и интересен дизајн, овие дуксери сигурно ќе вртат глави. Тие се изработени од висококвалитетни материјали и сигурно ќе ве одржуваат топло и удобно цела зима. Машки новини дуксери : Нашите машки нови дуксери се дизајнирани специјално за секој човек со моден таков. Со најразлични забавни и стилски дизајни, овие дуксери се сигурни дека ќе ве натераат да изгледате најдобро. Направени од висококвалитетни материјали, нашите дуксери сигурно ќе траат. Дизајни со џеб : машки модни дуксери и џемпери, со џеб на предната страна. Нашите џемпери се изработени од висококвалитетна мешавина од памук и се дизајнирани за удобно вклопување. Поводот : Зукли од патент се едно од најразновидните парчиња облека што би можеле да ги имате во вашата гардероба. Врзете го над едноставни маички, или поставете изјава за стил со спарување со проверени кошули. Совршен за обични со едноставни маички, јакни, палта, фармерки, спортски панталони, обични чевли, итн.

Параметри на производот

Слична стока