.

.

Направено од челична светла месинг на капакот на десната рака на десната рака

Направено од челична светла месинг на капакот на десната рака на десната рака

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Направено од челик Светла месинг финиш. Вклучени сврзувачки елементи. Идеално за употреба како поддршка на капакот на орманите и градите. Поддршката за поддршка на капакот Everbilt десната рака е совршена за употреба како поддршка на капакот на орманите и градите. Се препорачува спарување со шарки со лева рака. Лесен за инсталирање.

Параметри на производот

Слична стока