.

.

Банџи Кабел Со Куки Тешки, 28 парчиња Комплет Асортиман Со Торба За Складирање, Бонус Карго Мрежа, Вклучува 40, 32, 24, 18, 10 Банџи Жици и Крошна Врски &засилувач; Топката Ба

Банџи Кабел Со Куки Тешки, 28 парчиња Комплет Асортиман Со Торба За Складирање, Бонус Карго Мрежа, Вклучува 40, 32, 24, 18, 10 Банџи

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Вклучува РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ и ВИДОВИ - 28 производи со (4) компјутер х 40", (4) компјутер. х 32", (4) компјутер. х 24", (6) компјутер. х 18 " банџи кабли; (4) компјутер. х 10 " мини жици; (4) компјутер. х топката банџи кабли; (1) компјутер.х 12 " Карго Мрежа; (1) компјутер.х Торба За Складирање. _ ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА - суштинска алатка за обезбедување товар и товари на автомобили, камиони, приколки, R, мотоцикли, велосипеди, а исто така идеална за надворешна употреба за обезбедување кампови, шатори, церади, настрешници, затоа дизајниравме 26 уникатни, премиум банџи ремени, за секаде, во секое време употреба. ● ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-Изработен со вкрстена гума и латекс, што ги прави двојно посилни и еластични. Куките се покриени со пластика отпорна на УВ ЗА да го зголемат животниот век на производот и да ги заштитат вашите personal работи од несакани гребнатини и сурови временски услови. +РАЗЛИЧНИ БОИ и ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ-Овие банџи жици се кодирани во боја по должина за лесен избор на големина, за да ви го олеснат животот токму тоа малку!Нашиот комплет банџи кабел доаѓа со голема торба за жици без проблеми за лесен пристап и транспорт. Гарантирано ИСКУСТВО СО 5 ЅВЕЗДИ - стоиме зад сите наши производи и сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти најдобро можно искуство за купување. ако не сте 100% Задоволни Од Која било Причина, ќе ви Ги Вратиме Парите. БОЕЊЕ НА ИК-основните принципи на најквалитетните производи во индустријата за врзување товар.

Параметри на производот

Слична стока