.

.

Случај за фиоки за х-гасови, железо никел, пролет, натоварен наклон за вртење HASP Сребрен тон 71x26x15mm 10pcs (Caja de cajón hierro níquel Recubrimiento de Resort Toggle Latch Hasp Silver Tone 71x26x15mm 10pcs

Случај за фиоки за х-гасови, железо никел, пролет, натоварен наклон за вртење HASP Сребрен тон 71x26x15mm 10pcs (Caja de cajón hierro níquel

DEN 412.80

Пристапност
Залиха

Име на производот : Вклучување на бравата; Материјал : железо Тежина : 177g; Содржина на пакетот : 10 парчиња X Toggle Latch, некои завртки. Главна боја : сребрен тон; Димензија : Комбинирајте : 71 x 26 x 15mm/2,8 "x 1.02" x 0,6 "(L*W*H). Дијаметар на дупката за монтирање : 3,5 mm/0,14"; Растојание на центарот на дупката : 27мм / 1.06, 12мм / 0,47 '' (Diámetro del Orificio de Montaje : 3,5mm / 0,14 ''; Distancia al Centro del Orificio : 27mm / 1.06, 12mm / 0,47 ''.18 ''; облога : никел позлата (Diámetro del Orificio de ajuste : 4,5 mm / 0,18 ''; Recubrimiento : Reve Stimiento de Níquel. , Некои завртки. Главна боја : Сребрен тон; Димензија : Комбинирајте : 71 x 26 x 15mm/2,8 "x 1.02" x 0,6 "(L*W*H). Дијаметар на дупката за монтирање : 3,5 mm/0,14"; Централно растојание : Дуп Центар растојание : 27мм / 1.06, 12мм / 0,47 '' (Diámetro del Orificio de Montaje : 3,5mm / 0,14 ''; Distancia al Centro del Orificio : 27mm / 1. ; Обложување : никел позлата (Diámetro del Orificio de ajuste : 4,5 mm / 0,18 ''; Recubrimiento : Reve Stimiento de Níquel.

Параметри на производот

Слична стока