.

.

X-DREE 2pcs Месинг Еден Ролери 2 Лежишта Прозорец Лизгање Макара Тркало (2 unids Латон rodillo nnico 2 Родамиентос Вентана Слдинг Полеа Руеда

X-DREE 2pcs Месинг Еден Ролери 2 Лежишта Прозорец Лизгање Макара Тркало (2 unids Латон rodillo nnico 2 Родамиентос Вентана Слдинг Полеа

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Име На Производот : Прозорец Макара; Материјал : Метал, Месинг Боја : Сребрен Тон, Златен Тон;Дијаметар На Дупката : 5см/ 2". Растојание на дупки : 55 х 20мм / 2,2 "х 0,8" (Л*В); Големина На Ролери : 25 х 12мм / 1 "х 0,5" (Д*Т). Вкупна Големина : 73 x 28 x 25mm / 2.1" x 1" (L*W*T);Нето Тежина : 109g(тамањо вкупно : 73 x 28 x 25 mm / 2.1 '' x 1 '' (L * W * T); Пезос neto : 109 g. Содржина На Пакетот : 2 x Прозорец Макара(Contenido del paquete : 2 x polea para ventana. 2 парчиња Месинг Еднократен Валчест 2 Лежишта Прозорец Лизгање Макара Тркаладизајниран со метален валјак и двојни лежишта, лесен и удобен за use.An совршен додаток за вашата домашна врата, прозорец, итн.0дескрипција На Шпански2 унидс Латон родило унико 2 Родамиентос Вентана Слдинг Полеа Руеданомбре дел продукто : Полеа пара вентана; Материјал : Метал, Латонколор : тоно платеадо, тоно дорадо; дијаметро дел орифио : 5 см / 2' 'Еспасио ентре орифиос : 55 х 20 мм / 2.

Параметри на производот

Слична стока