.

.

Мини Шарки 7 парчиња Месинг Шарки Хардвер Задник Шарки Конектори Со Завртки Кабинет Фиока Дрвена Кутија Минијатурен Мебел Куклена Куќа Градите Накит Кутија 270 Степ

Мини Шарки 7 парчиња Месинг Шарки Хардвер Задник Шарки Конектори Со Завртки Кабинет Фиока Дрвена Кутија Минијатурен Мебел Куклена Куќа Градите

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Ќе добиете 7 парчиња преклопни шарки за задник во торба за подарокИдеални украсни шарки за мали проекти за обработка на дрво, кутија за накит, кутија за пури, кутија за гитара, куклена куќа, мали ормари, фиоки и рачни занаети итн. ●Нашите мини шарки изработени од чист бакар, а површината е покриена со античко месинг позлата, отпорна на корозија и анти- ' рѓа. Единечна Тежина : околу 0,35 гр. ● мини шарката има 4 дупки за монтирање, секоја од шарките подготвивме 4 парчиња завртки од 7 мм за да ги замените.Отворена Големина : 8 х 10 мм/0,31 "х 0,39", Дебелина : 0,5 мм / 0,02". Оваа мини шарка е совршена основа за создавање неверојатна кутија за накит, кутија за пури, кутија за богатство од дрво и креативна занаетчиска кутија. Од детски занаети до подароци за деверуша и многу повеќе, има безброј можности за создавање. Овие преклопни шарки со завртки се широко применети во секојдневниот живот, погодни за инсталирање на широк спектар на мебел дома, во канцеларија и многу повеќе, како што се кабинети, врати, прозорци, фиоки, некои дрвени кутии, комоди и така натаму, ви носат многу погодност. Ќе добиете 7 парчиња преклопни шарки за задник во торба за подарок.Идеални украсни шарки за мали проекти за обработка на дрво, кутија за накит, кутија за пури, кутија за гитара, куклена куќа, мали ормари, фиоки и рачни занаети итн. ●Нашите мини шарки изработени од чист бакар, а површината е покриена со античко месинг позлата, отпорна на корозија и анти- ' рѓа. Единечна Тежина : околу 0,35 гр. ● мини шарката има 4 дупки за монтирање, секоја од шарките подготвивме 4 парчиња завртки од 7 мм за да ги замените.Отворена Големина : 8 х 10 мм/0,31 "х 0,39", Дебелина : 0,5 мм / 0,02". Оваа мини шарка е совршена основа за создавање неверојатна кутија за накит, кутија за пури, кутија за богатство од дрво и креативна занаетчиска кутија. Од детски занаети до подароци за деверуша и многу повеќе, има безброј можности за создавање. Овие преклопни шарки со завртки се широко применети во секојдневниот живот, погодни за инсталирање на широк спектар на мебел дома, во канцеларија и многу повеќе, како што се кабинети, врати, прозорци, фиоки, некои дрвени кутии, комоди и така натаму, ви носат многу погодност.

Параметри на производот

Слична стока