.

.

Златен хардвер 25 Пакет Златни Рачки На Кабинетот, 6 3/10 Инчен Месинг Кабинет Повлекува За Кабинети И Фиока, Четкани Златни Рачки За Комоди, Модерни Рачки За Квадратни

Златен хардвер 25 Пакет Златни Рачки На Кабинетот, 6 3/10 Инчен Месинг Кабинет Повлекува За Кабинети И Фиока, Четкани Златни Рачки За Комоди,

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Вклучени два вида завртки : 25мм (1 инч) и 45мм(1-4/5инч) ДИМЕНЗИИ-Центри За Дупки : 6 3/10 инчи(160мм); Вкупна Должина : 8 4/5 инчи(224мм);Ширина : 1/2 инчи(12мм); Висина : 1-2/5 инчи(35мм). МАТЕРИЈАЛ - оваа шуплива рачка на градежниот кабинет е изработена од нерѓосувачки челик со одличен квалитет со класичен четкан месинг финиш,кој е издржлив и ги штити влечењата од ' рѓосан. ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН - модерен стил т-бар кабинетот повлекува се користат,погоден за различни стилови на кујна кабинет,шкаф,мебел врата,биро фиока, гардероба фиоки, чевли кабинет, градите, библиотека и многу more.It добар избор за вашиот дом. Што ДОБИВАТЕ - Вклучувајќи ПАКЕТ од 25 златни влечења со 1"(25мм)*2 и 1-3/4 " (45мм)*2 завртки.Можете да ја изберете вистинската големина според дебелината на кабинетот. Секое влечење е индивидуално завиткано и вреќи за да се заштити убавото color.

Параметри на производот

Слична стока