.

.

2 парчиња Преклопна Врата од 90 Степени/Шарки На Полица Скриен Држач За Биро Делови За Мебел Мебел Хардвер Скриена Шарка На Вратата -

2 парчиња Преклопна Врата од 90 Степени/Шарки На Полица Скриен Држач За Биро Делови За Мебел Мебел Хардвер Скриена Шарка На Вратата -

DEN 1222.40

Пристапност
Залиха

Боја : бела-2 парчиња Не е потребно дупчење, лесно за инсталирање. Изработен од ладно валана челична плоча, тој е повеќе отпорен на ' рѓа по двослојно галванизирање. Може да се преклопи 90°/180°. Прецизниот дизајн на шарката обезбедува долгорочна употреба. Шарките на вратата/полицата доаѓаат само со 4 завртки, други додатоци демо во слики не се вклучени!. Шарки На Вратата На кабинетот Лесни За Инсталирање Кујнски Мебел Шарки За Преклопување На Вратите 90 Степени Шарки За Монтирање На Рамката На Кабинетот 2 Парчиња 100% Карактеристики : Не е потребно дупчење, лесно се инсталира.Изработен од ладно валана челична плоча, тој е повеќе отпорен на ' рѓа по двослојно галванизирање.Може да се преклопи 90°/180°. Прецизниот дизајн на шарката обезбедува долгорочна употреба.Шарките на вратата/полицата доаѓаат само со 4 завртки, други додатоци демо во слики не се вклучени!Спецификации : Состојба : 100% Материјал : ладно валани челик апликации : Третман На Површината На Вратата На Кабинетот : никел Позлата век на Траење : > 50000 пати максимално оптоварување : 10 кг/2 парчиња : Прибл. 6,5 х 0,8 инчи (Прибл.

Параметри на производот

Слична стока