.

.

Мек нож за сликање 096 сино

Мек нож за сликање 096 сино

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Рачно изработена во Италија Шарена рачка за ергономска гума- дизајнирана за удобност и за спречување на маснотии. Рачно изработена во Италија. Шарена рачка за ергономска гума- дизајнирана за удобност и за спречување на маснотии. Оваа палета и нож за сликање, со шарена рачка на ергономска гума за зафаќање, е дизајнирана за удобност и за да се спречи замор. Рачно изработено во Италија, ножот има никел позлатени сечила на јаглерод челик во најпопуларните стилови на сликање. Ова е од суштинско значење во студиото на секој сликар!.

Параметри на производот

Слична стока