.

.

Колумпро 22-Парче Оштетени Завртка Екстрактор Во Собата, HSS 6542 - Челик 68 HRC Цврстина, Двојно, За Оштетени Завртки 2-12 mm, Со Магнетни Продолжување Малку Носителот &засилу

Колумпро 22-Парче Оштетени Завртка Екстрактор Во Собата, HSS 6542 - Челик 68 HRC Цврстина, Двојно, За Оштетени Завртки 2-12 mm,

DEN 1275.20

Пристапност
Залиха

€éperior Материјал Q : комплетите за вадење Завртки се изработени од челик со голема брзина 6542 со максимална цврстина На Роквел од 68 HRC за издржливост и лесно отстранување на оштетените завртки и завртки Вклучената кутија за преносни алатки го олеснува носењето. €_Пакет Додатоци Q : Вклучувајќи 10 x Вежба Малку, 10 x Завртка Екстрактор,1 € Држач За Битови, 1 € адаптер.Задоволување на потребите за секојдневна употреба. €éd широка Компатибилност Q : овој екстрактор за завртки доаѓа со два ракави, при што црниот ракав е погоден за сите вежби, завртки и завртки (2-12 мм). Сребрениот случај е за употреба во мали простори. Погоден е за соголување завртки, машински завртки, квадратни завртки, дрвени завртки, шестоаголни завртки, завртки за прислушување. Оштетените шрафцигери се погодни и за дупчење дупки во меки материјали како дрво и пластика. € ® Лесен за Употреба q : 1.

Параметри на производот

Слична стока