.

.

Вода Бокал со Славина, Вода Бокал Пијалоци Диспензерот Со Чешма Сокови Фрижидер Ладно Котел Овошје Чајник Со Тапа Полни Мраз Вода Кофа Погоден ЗА Правење ЧАЕВИ 4L 22.6

Вода Бокал со Славина, Вода Бокал Пијалоци Диспензерот Со Чешма Сокови Фрижидер Ладно Котел Овошје Чајник Со Тапа Полни Мраз Вода Кофа Погоден

DEN 1001.60

Пристапност
Залиха

Дизајн на двојна Славина : можете да добиете пијалок со нежно притискање на славината и славината има гумен прстен, затоа не грижете се дали ќе истечеСлавината се наоѓа на дното за да се осигура дека сите пијалоци можат да се издаваат. Големина : 28х13, 7х16, 6см. Капацитет : 4l Голем капацитет, дизајн со двојна славина. Лесен За Носење : Мал и удобен, може да се постави каде сакате, лесно можете да го ставите во фрижидер или да го ставите на автомобилот и да започнете пријатна турнеја за самоуправување, многу пренослива!. Дизајн на двојна Славина : можете да добиете пијалок со нежно притискање на славината и славината има гумен прстен, затоа не грижете се дали ќе истече.Славината се наоѓа на дното за да се осигура дека сите пијалоци можат да се издаваат. Големина : 28х13, 7х16, 6см. Капацитет : 4l Голем капацитет, дизајн со двојна славина. Лесен За Носење : Мал и удобен, може да се постави каде сакате, лесно можете да го ставите во фрижидер или да го ставите на автомобилот и да започнете пријатна турнеја за самоуправување, многу пренослива!.

Параметри на производот

Color:
White
Size:
28x13.7x16.6cm
Material:
pp
Capacity:
4L
Application:
making fruit juice, fruit tea, wine making, etc.
Note:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
2. Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement.:
Package includes:
1 X Cold Ice Kettle :
Слична стока