.

.

1/4 -20 Заразени хексадецимални прирабници/не'рѓосувачки челик 316

1/4 -20 Заразени хексадецимални прирабници/не'рѓосувачки челик 316

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Површината на лежиштето на прирабницата има серијации што го раселуваат материјалот на површината за парење кога навртката се наметнува на своето место, формирајќи врска која се спротивставува на олабавување Орев отпорен на корозија со заклучување на серии - 316 не'рѓосувачки челик. Површината на лежиштето на прирабницата има серијации што го раселуваат материјалот на површината за парење кога навртката се наметнува на своето место, формирајќи врска која се спротивставува на олабавување. Прирабницата обезбедува повеќе униформа стрес на лежиштето на односот на силата на стегачот од другите ореви за заклучување. Произведено на ASME B18. Површината на лежиштето на прирабницата има серијации што го раселуваат материјалот на површината за парење кога навртката се наметнува на своето место, формирајќи врска која се спротивставува на олабавување. Орев отпорен на корозија со заклучување на серии - 316 не'рѓосувачки челик. Површината на лежиштето на прирабницата има серијации што го раселуваат материјалот на површината за парење кога навртката се наметнува на своето место, формирајќи врска која се спротивставува на олабавување.

Параметри на производот

Слична стока