.

.

Држач за монтирање на знамето на знамето на Ganggend, 3 приемници за знамиња на знами

Држач за монтирање на знамето на знамето на Ganggend, 3 приемници за знамиња на знами

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Компатибилност : Hitch Mount Flagpole Holder усовршува за вашиот epип, SUV, RV, пикап, камион, кампер, приколка Обезбедете 3 позиции за вашето национално знаме, тимско знаме или чадор на плажа, се вклопува за секое возило со стандарден 2 "приемник за метеж, тој широко одговара на сите столбови со дијаметар од 1-1/4”. Материјал со висок квалитет : држачот на знамето е изработено од високо квалитетно железо, со обложено црно оксид, анти-каса, антикорозија и обезбедува заштита што обезбедува долго време на услугата. Надградба на дизајнот : Поддршката за знамиња има шест завртки за затегнување на копчето, за да го држи пол-знамето безбедно на место и лесно за Прилагодете, аглиот држач може да го направи знамето повеќе треперење. Прилагодлива висина на знамиња : 3 знамиња можат да се фиксираат, високо квалитетни завртки може да ја поправат знамето на која било позиција, исто така да ја подобрат стабилноста и безбедноста за време на возењето. И заградата може да се отстрани, да се отстрани, полесно да се носи и транспортира. Лесна инсталација : Не е потребна алатка. Сите додатоци што ви се потребни се вметнати во пакетот. Само вметнете монтирање во приемникот за метеж и заклучете го на своето место со помош на пинот за метеж. Компатибилност : држачот на монтирање на знамето на монтирање се усовршува за вашиот џип, SUV, RV, пикап, камион, кампер, приколка. Обезбедете 3 позиции за вашето национално знаме, тимско знаме или чадор на плажа, се вклопува за секое возило со стандарден 2 "приемник за метеж, тој широко одговара на сите столбови со дијаметар од 1-1/4”. Материјал со висок квалитет : држачот на знамето е изработено од високо квалитетно железо, со обложено црно оксид, анти-каса, антикорозија и обезбедува заштита што обезбедува долго време на услугата.

Параметри на производот

Слична стока