.

.

Qwinout јаглеродни влакна 115мм квадкоптерски комплет за рамки за FPV Freestyle RC Racing Drone модели Делови

Qwinout јаглеродни влакна 115мм квадкоптерски комплет за рамки за FPV Freestyle RC Racing Drone модели Делови

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Комплет за рамка со јаглеродни влакна 115мм Дебелина на долната плоча : 2,5мм. Материјал : јаглеродни влакна + 3Д пирнтна крошна. Име на производот : Комплет за рамка Тежина на производот : 17g Дебелина на долната плоча : 2,5мм меѓуоскино растојание : 115мм Материјал : јаглеродно влакно + 3Д пирнт крошна препорачува комбо : (не вклучува) моќност од 3-4С, 25,5 мм монтажа АИО табла, 1104-1404 Мотор Мотор Мотор & 3 '' Пропелер.

Параметри на производот

Слична стока