.

.

Jydqm кујнски полици Организатор Тркала количка за складирање на бања за бања за складирање на решетки

Jydqm кујнски полици Организатор Тркала количка за складирање на бања за бања за складирање на решетки

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Брзо движење на слајд со тркалачки тркала Чувајте сè организирано на опуштен начин. Може да се користи во кујна, бања, просторија за перење или гаража, дневна соба, спална соба, итн. Разновидна и удобна : Кошничката за преклопување со тркала не е само погодна за кој било превоз на намирници и опрема за кампување, алатки. Исто така е погоден за куфери, флаширана вода, спортска опрема, градинарски работи, опрема за плажа и материјали за кујна. Брзо движење на слајд со тркалачки тркала. Чувајте сè организирано на опуштен начин. Може да се користи во кујна, бања, просторија за перење или гаража, дневна соба, спална соба, итн. Разновидна и удобна : Кошничката за преклопување со тркала не е само погодна за кој било превоз на намирници и опрема за кампување, алатки. Исто така е погоден за куфери, флаширана вода, спортска опрема, градинарски работи, опрема за плажа и материјали за кујна. Спецификации : Материјал : ПластичнаКолор : Бела, Грејз : Како што е прикажано на сликата : 3/4features : Брзо движење на слајд со тркалачки ритали. Чувајте сè што е организирано на опуштен начин. Може да се користи во кујна, бања, алишта за перење или гаража, дневна соба , Спална соба, итн.

Параметри на производот

Слична стока