.

.

Besportble 6 парчиња дрво од дрво украси за украси на украси од фарма со висечки декорации за рачка за рачката на вратата на плакарот

Besportble 6 парчиња дрво од дрво украси за украси на украси од фарма со висечки декорации за рачка за рачката на вратата на плакарот

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Овие рачно изработени украси од дрво од дрво со памучна жица ќе додадат шарм на фармата во вашиот украсен дом, декор за расадник за деца Совршено за украсување на стаклена вазна, ламби, табели, рачка за плакари, рачка на вратата, држачи за свеќи, полици и многу повеќе. Направено од природно дрво и памучна жица. Бојата на беж е неутрална и оди со најразлични декори. Убави дрвени мониста со навистина слатки ресни изработени од низа памук. Најдобри подароци за деца, дипломирани студенти, новородени и нови мајки. Прекрасно се вклопува во декор во стил на фарма, бохо декор, расадник декор, излитена шик декор, како и традиционален декор на домови. Овие рачно изработени украси од дрво од дрво со памучна жица ќе додадат шарм на фармата во вашиот украсен дом, декор за расадник за деца. Совршено за украсување на стаклена вазна, ламби, табели, рачка за плакари, рачка на вратата, држачи за свеќи, полици и многу повеќе. Направено од природно дрво и памучна жица. Бојата на беж е неутрална и оди со најразлични декори. Убави дрвени мониста со навистина слатки ресни изработени од низа памук. Најдобри подароци за деца, дипломирани студенти, новородени и нови мајки.

Параметри на производот

Слична стока