.

.

Алатка за поправка на топката NFL CVX и 2 маркери за топки

Алатка за поправка на топката NFL CVX и 2 маркери за топки

DEN 272.00

Пристапност
Залиха

Патентираната алатка за поправка на топката CVX топка користи крива од 19 агол и конвексна крива за да го промовира правилното движење напред за правилно поправање на ознаките на топката Алатката за поправка на топката CVX е ергономски дизајнирана со сопствени контурирани шини за удобно поставување на прстите, и текстурално вметнување за безбедно поставување на палецот. Магнетниот фронт го држи вашиот маркер на топката на место. Комплетот вклучува две маркери со топка со железо, украсени со трговска марка.

Параметри на производот

Слична стока