.

.

Пакет Tbouobt 4 - Хардверски копчиња за кабинети, копчиња за плакари и фиоки, рачки за облека за фарми, добредојде домашен цвет модерен

Пакет Tbouobt 4 - Хардверски копчиња за кабинети, копчиња за плакари и фиоки, рачки за облека за фарми, добредојде домашен цвет модерен

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Користете - Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе Лесно монтирање - достапни се 2 видови на завртки од не'рѓосувачки челик, 0,31х1,1 во (8x28 mm) и 0,31x1,37 во (8x35 mm). Издржлив материјал - Подигнатиот дел од површината е стакло, а пластичниот дел е висококвалитетен ABS материјал. Единствена шема - Совршена декорација и убава додаток за вашиот дом, канцеларија, кујна, бања, дневна соба, спална соба. Повеќе опции - нудиме копчиња во многу форми и бои, можете да видите повеќе во нашата продавница. Возбудливо, ние нудиме сопствена услуга што може да ја направи вашата омилена слика на копчето, само испратете ни е -пошта. Ако имате какви било прашања пред да го набавите или по приемот на производот, можете да ни кажете. Doе дадеме се од себе за да го решиме вашиот проблем и ние би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

Параметри на производот

Слична стока