.

.

Outerstuff NCAA момче за кратки ракави на момчето Дри-Тек, опции на тимот

Outerstuff NCAA момче за кратки ракави на момчето Дри-Тек, опции на тимот

DEN 256.00

Пристапност
Залиха

100% полиестер Повлечете го затворањето. Dri-Tek ткаенина за максимален транспорт на влага за да ве одржува ладно и суво. Екран печатена графика. Дизајн на вратот на екипажот и јака без ознака. Големина на младите на момчето. Мал 8, среден 10-12, голем 14-16, Х-Голем 18-20. Официјално лиценциран NCAA производ. Поставете го вашиот млад човек да се расположи за тимот во оваа NCAA кратка ракав Дри-Тек. Големина на младите на момчето. Мал 8, среден 10-12, голем 14-16, Х-Голем 18-20.

Параметри на производот

Слична стока