.

.

Оукли Силас Призм Очила За Сонце

Оукли Силас Призм Очила За Сонце

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Пластична рамка. Поликарбонатна леќа. Не-Поларизирани. Со остар стил како јасноста што ја нудат нивните Призм леќи, Очилата За Сонце Стилас Призм ретко излегуваат и околу - исто како и вие. Подобрената боја и контраст што ги нудат ќе ги разубават вашите планови, без разлика дали истражувате нови градови или пешачите познати патеки.Стилски нијанси за подобрување на секојдневните истражувања издржливите и јасни леќи од Плутонит обезбедуваат остра видливостпризм Дневно.

Параметри на производот

Слична стока