.

.

Лет 2 ПАРЧИЊА Розова Патела Загради За Колена За Болки Во Колената Мажи Жени Со Мускулна Лента &засилувач; Нордиски Тетива Навивам Ремен Со Вежба Бенд Комплет

Лет 2 ПАРЧИЊА Розова Патела Загради За Колена За Болки Во Колената Мажи Жени Со Мускулна Лента &засилувач; Нордиски Тетива Навивам Ремен Со

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

?ЗАШТЕДЕТЕ ЈА ЧЛЕНАРИНАТА во САЛАТА : можете да го користите производот за виткање на тетивата, што може да помогне да се тренира, опушти и активира мускулот на нозете, особено да се подобри јачината на тетивата Достапно е и за стомачни, виткање на брич, обратни притиснати, основни тренинзи и основни пресврти, шпански сквотови итн. Сега можете да ги правите сите овие вообичаени вежби во теретана во секое време на вашиот дом, канцеларија или патување (проверете дали има врата или кревет) без да ја платите скапата членарина во салата. ?ВАШИОТ КОРИСЕН ПАРТНЕР за ВЕЖБАЊЕ : Ако страдате или сакате да спречите тендинитис НА ACL/LCL/MCL, кинење на менискусот, болка во коленото, закрепнување на спортска повреда, артритис, донесете го како партнер за поддршка на коленото кога трчате/џогирате, пешачење, голф, возење велосипед, тенис, теретана или итн! Тоа е исто така совршен подарок за членот на вашето семејство или пријателите кои страдаат од болки во колената. ?ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : + 1x Ремен за Виткање на Тетивата + 1x Лента за Вежбање + 2x Држач за Колена + 2x Мускулна Лента. ? ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ И ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН НАЧИН На ЖИВОТ ние одбиваме прекумерно пакување и користиме само пакет за компостирање! Комплетот за отпорност и масажа е изработен од еколошки и висококвалитетен материјал, кој со одлична издржливост и совршена еластичност е повеќе еколошки од латекс. Додека уживаме во задоволството од висококвалитетни производи, ајде заедно да изградиме здрав и еколошки начин на живот!. ? ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ И ОДЛИЧНА УСЛУГА ЗА КЛИЕНТИТЕ : ние генерално го проверуваме секој сет на опсег на отпор пред да ви биде доставен, можеме да понудиме 100% гаранција за квалитет за да бидете сигурни дека ќе го купите нашиот производ. Ние исто така нудиме брза и навремена услуга пред продажба / по продажбата, ние се посветуваме да ви обезбедиме подобро искуство со користење и услуги на клиентите и да го направиме вашето патување за купување попријатно и загарантирано.

Параметри на производот

Слична стока