.

.

Хомојојо 24 парчиња Палта Костуми Панда Џемпери Ватенка Xcm Постелнина Цртан Филм Џамбо Постелнини Организатор Облека Дополнителни Организатори Јоргани Запечатува

Хомојојо 24 парчиња Палта Костуми Панда Џемпери Ватенка Xcm Постелнина Цртан Филм Џамбо Постелнини Организатор Облека Дополнителни

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

КОМПЈУТЕР, ЈП Вакуумски Кеси За Заптивки За Ќебиња : Погодни за чување на вашата облека и постелнина. , и, чисти и ненатрупани. Вакуумски Кеси за Заптивки За Облека : со нашите вакуумски кеси за запечатување, можете да ослободите многу простор во гардероби, плакари, гаражи. Вакуумски Кеси За Панди : со вакуумски компримиран дизајн, тој е удобен и пренослив за носење. Душек Вакуумска Кеса : вакуумските кеси за складирање се произведуваат супериорен материјал, кој е безбеден и издржлив. Торба За Складирање постелнина : дизајнот со голем капацитет лесно ви помага да складирате многу предмети. Со оваа торба за облека, вашиот дом ќе биде уреден и чист. Вакуумски Кеси За Заптивки За Ќебиња : Погодни за чување на вашата облека и постелнина. , и, чисти и ненатрупани. Вакуумски Кеси за Заптивки За Облека : со нашите вакуумски кеси за запечатување, можете да ослободите многу простор во гардероби, плакари, гаражи. Вакуумски Кеси За Панди : со вакуумски компримиран дизајн, тој е удобен и пренослив за носење. Душек Вакуумска Кеса : вакуумските кеси за складирање се произведуваат супериорен материјал, кој е безбеден и издржлив. Торба За Складирање постелнина : дизајнот со голем капацитет лесно ви помага да складирате многу предмети. Со оваа торба за облека, вашиот дом ќе биде уреден и чист. Список на пакети 4 х Карактеристики на вакуумски кеси За складирање - со нашите вакуумски кеси за запечатување, можете да ослободите многу простор во гардероби, плакари, гаражи. - Погоден за дома,затворен простор, спална соба итн., тоа може да ја задржи вашата облека и јорган од и вода. - Материјал : КОМПЈУТЕР, ЈП.

Параметри на производот

Слична стока