.

.

Мачка Прашка Торба Повеќенаменски Вкрстен Ранец За Жени Дневен Пакет За Гради Велосипедизам На Отворено Пешачење Патување

Мачка Прашка Торба Повеќенаменски Вкрстен Ранец За Жени Дневен Пакет За Гради Велосипедизам На Отворено Пешачење Патување

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Уникатен Дизајн : Со Дизајн На Конверзија Со Двојно Копче, Левото И Десното Рамо Може Да Се Менуваат Во Секое Време, Намалувајќи Го Притисокот Врз Рамената Задната Подлога Е Изработена Од Ткаенина Што Дише За Да Го Одржува Грбот Удобен И Ладен Додека Го Штити Грбот Од Остри Предмети.Со Прилагодливите Ремени За Рамо, Секогаш Можете Да Ја Прилагодите Должината На Ремените За Да Одговараат На Секој Тип На Тело. Бравата Е Цврста И Издржлива И Не Е Лесно Оштетена. Исклучителен Изглед : Торбата За Прашка Е Стилска И Издржлива Во Шарен Печатен Полиестер. Светлите Бои И Уникатните Дезени Ја Прават Оваа Торба Со Прашка Да Изгледа Поубаво. Ова Е Одличен Подарок За Мажи И Жени. Висококвалитетен Материјал : Ранецот Месинџер Е Изработен Од Полиестер, Кој Е Водоотпорен, Отпорен На Кинење И Има Добра Отпорност На Брчки. Однадвор Има Отворен Џеб. Главниот Џеб Е Доволно Голем За Да Ја Држи Вашата Подлога И Многу Повеќе. Внатрешниот Оддел Има Еластично Затворање За Складирање На Мали Предмети.Предниот Џеб Со Патент Го Чува Вашиот Телефон. Мазниот Лизгачки Патент Ви Го Олеснува Собирањето Предмети. Мрежести Џебови На Страна За Чување Чаши За Вода, Чадори Итн. Големината Е Точно И Може Да Собере Многу Предмети Како Што Се Подлога, Облека, Камери И Многу Повеќе. Широк Спектар На Употреба : Торбата За Прашка Е Компактна И Лесна За Носење. Ослободете Ги Рацете, Тој Е Идеален Придружник За Патување, Пешачење, Фитнес, Возење Велосипед, Шопинг, Качување, Пешачење И Многу Повеќе. Торбата За Прашка Е Изработена Од Полиестер, Кој Е Водоотпорен, Лесен, Издржлив И Лесен За Носење.

Параметри на производот

Слична стока