.

.

Кабилок Кинески Комплет За Чај Кинеска Традиција Чајник Од Виолетова Глина Ретро Кунг Фу Чајник Рачно Изработен Чајник Чајник Со Голем Капацитет Зиша Производите?

Кабилок Кинески Комплет За Чај Кинеска Традиција Чајник Од Виолетова Глина Ретро Кунг Фу Чајник Рачно Изработен Чајник Чајник Со Голем Капацитет

DEN 527.84

Пристапност
Залиха

Јиксинг Зиша Виолетова Глина Виолетова Песок Чај Тенџере Кинеска Традиција Виолетова Глина Чајник Ретро Кунг Фу Чајник Рачно Изработен Чајник Јиксинг Голем Капацитет Зиша Производител На Чај За Додаток За Чај Темно Кафеава Дома, во канцеларија, на отворено, уживајте во слободното време и подобрете ја ефикасноста на работата Лесен за употреба, одличен ефект на правење чај, едноставна и елегантна форма. Designономскиот дизајн на рачката ве држи подалеку од изгореници и е безбеден за употреба. Користење-технологија, издржлив, висококвалитетен, не е лесен за деформација. Овој практичен и исклучителен чајник обезбедува одлична декорација за вашиот дом. Јиксинг Зиша Виолетова Глина Виолетова Песок Чај Тенџере Кинеска Традиција Виолетова Глина Чајник Ретро Кунг Фу Чајник Рачно Изработен Чајник Јиксинг Голем Капацитет Зиша Производител На Чај За Додаток За Чај Темно Кафеава Дома, во канцеларија, на отворено, уживајте во слободното време и подобрете ја ефикасноста на работата. Лесен за употреба, одличен ефект на правење чај, едноставна и елегантна форма. Designономскиот дизајн на рачката ве држи подалеку од изгореници и е безбеден за употреба. Користење-технологија, издржлив, висококвалитетен, не е лесен за деформација. Овој практичен и исклучителен чајник обезбедува одлична декорација за вашиот дом. Опис овој производ е чајник направен од висококвалитетни материјали и може да ви служи многу години.

Параметри на производот

Слична стока