.

.

Лиу јуни Фрозали калиум јонски вртеж, прстен од калиум јонски калиум јон, прстен на фитгет, прстени за вештаци за жени

Лиу јуни Фрозали калиум јонски вртеж, прстен од калиум јонски калиум јон, прстен на фитгет, прстени за вештаци за жени

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

Frostaly калиум јонски прстен за вртење - изработен од не'рѓосувачки челик, вртечки прстени за вознемиреност се многу полирани мазна и сјајна површина, издржлива и опаѓачка отпорност Додека се врти, овој прстен за вознемиреност ќе помогне повторно да се фокусирате на себе, наместо вознемиреноста. Прстен за вознемиреност кај жените - помага да се реиндицираат енергетските канали кои го прекинуваат природниот проток на телото и му помагаат да се лекува. Калиум јон помага во подобрувањето, како што се вознемиреност, депресија и несоница. Удобно и лесно се врти - ако прстенот за вртење на фиџет совршено се вклопува на показалецот, можете да манипулирате со прстенот со палецот. Се врти брзо и непречено со трепкање на палецот. Дизајн со мулти-големина - калиум јонски прстен со големина 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13. што може да ги задоволи вашите потреби за носење на кој било прст. Овој прстен за вознемиреност за жените може да одговара на целата модна облека. Идеален подарок - Овој прстен за вознемиреност за жените може да одговара на целата модна облека. Тоа е кул значаен подарок за мажи, тато, син, сопруг, момче, брат, сестра, тетка или твои пријатели во секоја прилика. Frostaly калиум јонски прстен за вртење - изработен од не'рѓосувачки челик, вртечки прстени за вознемиреност се многу полирани мазна и сјајна површина, издржлива и опаѓачка отпорност. Додека се врти, овој прстен за вознемиреност ќе помогне повторно да се фокусирате на себе, наместо вознемиреноста. Прстен за вознемиреност кај жените - помага да се реиндицираат енергетските канали кои го прекинуваат природниот проток на телото и му помагаат да се лекува. Калиум јон помага во подобрувањето, како што се вознемиреност, депресија и несоница. Удобно и лесно се врти - ако прстенот за вртење на фиџет совршено се вклопува на показалецот, можете да манипулирате со прстенот со палецот.

Параметри на производот

Слична стока