.

.

Вежба 24 парчиња, парчиња за вежбање од 1/4 инчи, црна и златна завршница, челик со висок шпир

Вежба 24 парчиња, парчиња за вежбање од 1/4 инчи, црна и златна завршница, челик со висок шпир

DEN 575.84

Пристапност
Залиха

Битс HSS M2 : Класична конструкција на челик со голема брзина со црна и златна завршница за докажана можност и издржливост Цврстина : Рок-wallидот на карпестиот wallид на обврзници на пластична кеса во пластична кеса, дијаметар 5/16 инчи, вкупна должина 4-1/2 инчи, работна должина 3-3/16 инчи. Пакет и големина : 24 парчиња вежба за вежбање во пластична кеса, дијаметар 1/4 инчи, вкупна должина 4 инчи, работна должина 2-3/4 инчи. Професионална и DIY употреба : За употреба на метал, дрво и пластика. Не за употреба на бетон / asonидање. Совршен натпревар за работилница или сервисни возила. 135 Дизајн на совет и пресврт : Ја зголемува брзината на сечење со самоцентрирање и спречува одење, побрзо чистење чипови и честички. Битс HSS M2 : Класична конструкција на челик со голема брзина со црна и златна завршница за докажана можност и издржливост. Цврстина : Рок-wallидот на карпестиот wallид на обврзници на пластична кеса во пластична кеса, дијаметар 5/16 инчи, вкупна должина 4-1/2 инчи, работна должина 3-3/16 инчи. Пакет и големина : 24 парчиња вежба за вежбање во пластична кеса, дијаметар 1/4 инчи, вкупна должина 4 инчи, работна должина 2-3/4 инчи. Професионална и DIY употреба : За употреба на метал, дрво и пластика. Не за употреба на бетон / asonидање. Совршен натпревар за работилница или сервисни возила. 135 Дизајн на совет и пресврт : Ја зголемува брзината на сечење со самоцентрирање и спречува одење, побрзо чистење чипови и честички. Спецификации : Сосема нов и висок квалитет. Материјал : М2 челик со голема брзина, светла завршница. Агол на точка : 135 степени. Тип на флејта : Спирала. Тип на Шанк : 3-рамна лента. Спецификација се сретна : ANSI. Цврстина на вовлекување : 63-63 Роквел. Челик со голема брзина : Конструкцијата со голема брзина обезбедува крајна издржливост, работ на врвот се зацврстува и се испочитува за острина, дизајн без џагор со зачудени заби за сечење, обезбедуваат прецизни броеви и мазно чисти.

Параметри на производот

Слична стока