.

.

Металик скејтер за девојки на Аислор Скарт мини здолништа Атлетски тенис плетенка со здолништа со здолништа со пламен

Металик скејтер за девојки на Аислор Скарт мини здолништа Атлетски тенис плетенка со здолништа со здолништа со пламен

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

100% бронзинг крпа Еластично затворање. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење. Здолништето се одликува со еластична лента за половината и едноставна цврста боја, полите на рафли, предната кратка и задната должина. И пенливата бронзена ткаенина површина ќе направи посебен изглед на перформансите на светлосната фаза. Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно миење на рацете и висат суво. Погодно за секоја пригода, празник, секојдневен живот, носење забави, носење танц, фотосесија, сценска изведба и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња здолниште Состојба : Ново со материјал за означување : Бронзинг крпа ознака бр. -6 | - 6 години | - 19,5 "/50см - | 9 "/24cm - 8 | - 8 години | 21"/54cm- - | 10,5 "/27cm- - 10 - | 10 години | - 22.5"/30cm- - 12 - | 12 години |- - 24 "/62cm | - 13"/33cm - 14 - | 14 години - - | 26 "/66cm | - 14"/36cm.

Параметри на производот

Слична стока