.

.

ОРИКО USB C ДО USB C Кабел 240w Полнење со 40gbps Пренос На Податоци, 8K@60HZ, USB 4 Кабел Компатибилен Со Thunderbolt 4 Кабел 4.92 ft, За Type C Macbooks, iPad Pro, Лаптоп, Центар, Докинг И Многу Повеќе

ОРИКО USB C ДО USB C Кабел 240w Полнење со 40gbps Пренос На Податоци, 8K@60HZ, USB 4 Кабел Компатибилен Со Thunderbolt 4 Кабел

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

240w PD 31 Полнење : ОРИКО USB 4 кабел 40gbps 240w Компатибилен Со Thunderbolt 4 Кабел надградби на претходните 60w и 100w кабли и доведување на брзината на полнење во следната er. 40gbps Со Голема Брзина Трансфер : Трансфер музика,филмови, ТВ емисии во секунди со 40 Gbps брзина. Сигналот за пренос е стабилен и без одлагање. 8k@60hz видео излез : Поддржува единечен 8k ултра HD дисплеј и двоен 4k дисплеј. Обезбедува најдобро визуелно искуство со видео со висока резолуција и ултра висока дефиниција. Потрајни и побезбедни : КАБЕЛОТ ОРИКО УСБ Ц До Ц додава телевизори цевка на интерфејсот, кој може да издржи 50v напон, ефикасно да ја заштити вашата терминална опрема.Користете плетенка жица за подолг век на свиткување. НАШИОТ USB C кабел 240w со 2 години безгрижна гаранција назад. Ние сме убедени во долготрајните перформанси на нашите производи. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Слична стока