.

.

ЕМС Спортски Импулс Шорцеви

ЕМС Спортски Импулс Шорцеви

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Поли, Креп, Мрежа Затворање на врвка. Машинско Перење. Памук100% Поли Микро Влакна. Контраст Мрежа Вметнете. Поли Креп Краток Лагер. Машинско Перење. Поли, Креп, Мрежа. Затворање на врвка. Машинско Перење. Памук100% Поли Микро Влакна. Контраст Мрежа Вметнете. Поли Креп Краток Лагер. Машинско Перење. Шорцевите За Спортска Патека ЕМС Се исклучително удобен краток кој нуди лесни перформанси. Се одликува со вградени гаќички за удобност и ткаенина што ја отстранува потта од кожата за да ви помогне да се исушите додека трчате. Шорцевите За Спортска Патека ЕМС имаат низок пораст за удобност, а 3,25-инчниот спој обезбедува атлетско вклопување и чувство. Еластичниот појас со внатрешен кабел за влечење го олеснува персонализирањето на вклопувањето.

Параметри на производот

Слична стока