.

.

МАНУС-БОНД 75 - СУМ XTREME УЛТРА ЈАСНО

МАНУС-БОНД 75 - СУМ XTREME УЛТРА ЈАСНО

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Димензии на пакетот : 9 l x 2 H x 2 W (инчи) Тежина на пакетот : 0,65 фунти. Земја на Потекло : Сад. Дел број : 75-СУМ Ултра Јасно. Димензии на пакетот : 9 l x 2 H x 2 W (инчи). Тежина на пакетот : 0,65 фунти. Земја на Потекло : Сад. Дел број : 75-СУМ Ултра Јасно. Манус Бонд Xtreme Ultra Clear е наменет за држење и фиксирање на широк асортиман на градежни материјали како кинар, галвалум, обоени површини, пвц, стакло, челик, алуминиум, плочка, ФРП, карпа, мермер, цврсто, дрво и разни видови пластика. Има исклучителна отпорност на атмосферски влијанија и екстремни температури. Достапен како ултра јасен раствор кој брзо лечи без штетни адитиви за растворувачи, овој производ е целосно вреден за купување.

Параметри на производот

Слична стока