.

.

Телефон Заштитник отворено Повик Крос-Тело Рамо Повик Паричник Мобилен Телефон Торба Компатибилен со iPhone11 / 11 Pro /11 Pro Max/XS Mas/XS/X Мобилен Телефон Појас Торбичка Случај

Телефон Заштитник отворено Повик Крос-Тело Рамо Повик Паричник Мобилен Телефон Торба Компатибилен со iPhone11 / 11 Pro /11 Pro Max/XS

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

1Компатибилен со повеќето модели на телефони.Совршено се вклопува со пристап до сите порти и копчиња.Заштита од секојдневно абење.Материјал што апсорбира удари за да спречи оштетување од капки и удари.Безбеден и удобен дизајн во стилот на клип или торбичка.Компатибилен со повеќето модели на телефони.Совршено се вклопува со пристап до сите порти и копчиња.Заштита од секојдневно абење.Материјал што апсорбира удари за да спречи оштетување од капки и удари.Безбеден и удобен дизајн во стилот на клип или торбичка. Ако барате стилски и практичен начин за носење на телефонот, оваа футрола за телефони е добар избор. Направена од висококвалитетни материјали, оваа футрола нуди целосна заштита за вашиот телефон од гребнатини, капки и други оштетувања. Удобниот клип ви овозможува да го прикачите на ременот или чантата, што го олеснува пристапот до телефонот секогаш кога ви треба. Изберете од низа стилски бои што одговараат на вашиот телефон и чувајте го безбеден и безбеден.Карактеристика : С Големина : 9*16.4*1 Инч) Тежина : 70g Materia : Најлоноваа торбичка удобен Компатибилен со секојдневна употреба, ве ослободува Од Дизајнот На hands Fashin, тоа е Casul Crossbady Торба Компатибилна со секојдневна употреба.Одговара Компатибилен Со Подолу 4.0 " паметен телефон.Компатибилен Со Samsung s10/s20/S10+/J4+/A40/A50/A50 S/A60/M30 S/A20/A30/A8/A8/A9/A7/S9+/S8+/C9/C7/s7edge/N5/N4 /S7edge+/S6 edge+/S9/S8/S7/S6 edge/S6/S6 s5/j7/J5-2017/j3/a5compatible Со Iphone 11/11 PRO/11 pro Max/XS MAS/Xs/Xs/Xs/8/7/6 S/XS /XR/8 P/7 P/6 PCompatible со Sony Z5/Z4/Z3/XA2/L2компатибилен СО LG V10/G6/G4/G5/V20/V30компатибилен Со Huawei p30 p30pro p30lite/nova5/5i pro/4/3/3i/p20/ / p20 pro/p20 lite/почест 10 8 9/p8/p9/p10 ПЛУС/mate10/10pro/mate20 /Mate20pro/8 X/7i/Maimang 7/honor 6 плус/Компатибилен Со Xiaomi Redmi 9 9se 8 / 6 X/ 6/ 4/4х/6А/6 про/белешка 6/белешка 5/Белешка 3л Големина : 10*18*3.

Параметри на производот

Слична стока