.

.

Nznd Случај За COOLPAD SUVA Со Калено Стакло Заштитник На Екранот, Ремен Клип Футрола Со Вграден Kickstand, Тешки Заштитни Телефон Случај За Coolpad SUVA

Nznd Случај За COOLPAD SUVA Со Калено Стакло Заштитник На Екранот, Ремен Клип Футрола Со Вграден Kickstand, Тешки Заштитни Телефон

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Специјално Дизајниран за Coolpad SUVA (Зајакнување На Мобилниот) Прво испратете ни е-пошта доколку има некакви проблеми. Прво испратете ни е-пошта доколку има некакви проблеми. [Материјал] Внатрешност На Тпу Што Апсорбира Удари + Надворешен Капак Од Тежок Поликарбонат. [Функција] Вграден Држач За Удари За Лесно Гледање Медиуми Ротационен Клип И Клип За Ремен, Исто Така, Функционираат како Штанд За Гледање Без Раце. [Заштита] Тежок Случај За Апсорпција На Удари Што Штити Од Капки И Мека Постава Го Штити Екранот додека сте Во Футрола. Метална Армирана Брава За Спојување На Ременот и Цврста Површина за Лесен Пристап до Зафат. Специјално Дизајниран за Coolpad SUVA (Зајакнување На Мобилниот). Прво испратете ни е-пошта доколку има некакви проблеми. Прво испратете ни е-пошта доколку има некакви проблеми. [Материјал] Внатрешност На Тпу Што Апсорбира Удари + Надворешен Капак Од Тежок Поликарбонат. [Функција] Вграден Држач За Удари За Лесно Гледање Медиуми Ротационен Клип И Клип За Ремен, Исто Така, Функционираат како Штанд За Гледање Без Раце.

Параметри на производот

Слична стока